DEALER BMW BEST AUTO.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Best Auto.

Dealer BMW Best Auto Lublin.

Firma Best Auto powstała na początku 2008 r. Założycielami spółki są Jarosław Konopka i Wojciech Żur - Prezes Zarządu. Wojciech Żur związany jest z branżą motoryzacyjną od przeszło dziesięciu lat. Od roku 2000 zarządzał stacją dealerską Toyoty w Białymstoku, od 2005 również w Lublinie. Best Auto jest pierwszym autoryzowanym dealerem BMW w Lublinie.

Trzon załogi tworzy zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników, których działania skierowane są na potrzeby i oczekiwania klientów. Naszym celem jest ciągłe dążenie do osiągnięcia pełnej satysfakcji klientów oraz całkowitego zadowolenia pracowników. Cel ten osiągniemy poprzez doskonalenie systemu zarządzania, podnoszenie kwalifikacji i świadomości personelu dotyczącej naszej misji oraz budowaniu zaufania i dobrych relacji z klientami. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów zapewniamy doradztwo w sprzedaży nowych i używanych samochodów BMW, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż części i akcesoriów usługi finansowe i ubezpieczeniowe oraz naprawy blacharsko - lakiernicze.

W grudniu 2014 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji nowy obiekt mieszczący się przy ul. Metalurgicznej 60, dostosowany do standardów BMW obowiązujących od marca 2015 r. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej stacji dealerskiej BMW w Lublinie i skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Wierzymy że dołączycie Państwo do naszych stałych i usatysfakcjonowanych klientów.

BEST AUTO – Dealerem BMW Roku 2013!

Z prawdziwą radością chcemy się podzielić z Państwem wiadomością, która napawa nas dumą. Uzyskaliśmy tytuł DEALERA BMW ROKU 2013 oraz wyróżnienie za najlepsze wyniki w sprzedaży produktów BMW Financial Services. Zapewniamy Państwa, że te nagrody nie pozwalają nam spocząć na laurach. Zobowiązują nas na przyszłość do dalszego doskonalenia kultury i etyki pracy według prestiżowych i najwyższych standardów BMW. Dziękujemy Państwu serdecznie za okazane nam zaufanie i zapraszamy do odwiedzenia Salonu Best Auto w Lublinie i zapoznania się na miejscu z atrakcyjną ofertą samochodów BMW. Doradcy ds. Sprzedaży DEALERA BMW ROKU 2013 - BEST AUTO w Lublinie są do Państwa dyspozycji.